Dnes v klube FUGA

Ako ste sa už určite dozvedeli z facebooku, zahráme Vám opäť doma v Bratislave, tentokrát vo FUGE na SNP s fancúzskymi Lion’s Law. Na playlist pribudne aj jeden nový song: Odpovede. Tešíme sa na Vás.

Koncert na Garážach

Len pre záznam, v nedeľu sme odohrali koncert na Garážach pod prístavným mostom. Počasie vyšlo, účasť bohatá, odohrali sme takmer výlučne nové veci, ostatné kapelky boli popiči. Ďakujeme za príjemný nedeľný večer na garážach.

Kolóna na Rádiu FM

Debata so spoluscenáristkou filmu Saulov syn na Rádiu FM zo 16.3.2016

Facebook Železnej kolóny

Od februára 2015 sme prevzali správu nad FB stránkou vytvorenou fanúšikmi (za čo ďakujeme!). Adresa je https://www.facebook.com/pages/Železná-Kolóna/211032895591117. Na FB stránke by sa v prevažnej väčšine mali objavovať rovnaké veci ako na webstránke, ale občas pribudne aj niečo iné. FB stránka poskytuje väčšiu možnosť interakcie, no prednosť dávame aj tak osobnému kontaktu. Ak sa nám chceš […]

Milovať sa a žiť spolu! Stanovisko kapely Železná kolóna k homofóbii

Uverejňujeme text songu, ktorý už čoskoro zaznie aj naživo.

Vo februári sa vidíme v Bratislave a Jihlave

14.2. – U Očka, Bratislava, 19.00. (FB event) a 21.2. – Chilli Cafe-bar, Jihlava. (FB event)

Vianočný koncert v Banskej Bystrici

Po dlhšom čase strávenom v skúšobni sa na Vás tešíme 27.12. v Banskej Bystrici na akcii HODOŠTIAK FEST vol. 10. Až polovicu repertoáru budú tvoriť songy, ktoré zatiaľ nevyšli. Niektoré sme hrali už v marci v Žiline, iné sú úplne nové. Textovú ochutnávku nájdeš v sekcii Texty a info o koncerte v sekcii Koncerty.